1 / 5
Се продава некористен велосипед марка Framework
16.000 МКД
29.05.2023 15:01

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

18 "

Големина на рам:

20 "

Се продава некористен многу квалитетен велосипед, германски бренд Framework, мењач Shimano Accera, бандажи Mavic, гуми Schwalbe. Педаљи, кочници и главчини Shimano Deore XT. Велосипедот влегува во категорија vintage bikes.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Слободан Алексовски
Потврден огласувач
070342954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам