1 / 5
Prodavam plac NIZE POLE
45 €
27.11.2022 11:25

Битола / Битола

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam plac pokraj glaven pat vo nize pole ima struja voda
Broj na parcrla
519/2
519/3
519/4

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dzordz
Потврден огласувач
070584359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам