1 / 2
SE IZDAVA/ PRODAVA DUKJAN
999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2022 13:28

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

84 m²

Греење:

Друго

Se izdava/prodava dukjan na prizemje vo nova zgrada kaj srednoto uciliste Niko Nestor. Dukjanot ima 84m2, na podot se postaveni plocki i ima sopstveno wc. Za poveke informacii javete se na 070 212 914.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

None
Потврден огласувач
070212914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам