1 / 9
Se prodava kukja vo naselba Duzlak
55.000 €
06.12.2022 20:19

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

176 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Pustec 42

Se prodava kukja vo naselba Duzlak vo divite gradbi na 100m od planskite kukji. Zaedno so kukjata odi kujnata, krevet, shkaf i solarno.
Poveke informacii na 078365182

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078365182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам