1 / 11
Drveni komodi , masi , zakacalka so candce za cevli..
1 €
15.11.2022 17:14

Штип / Штип

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izraboteno od drvo !
Odlicno socuvani drveni masi , komodi, komoda za televizor , zakacalka so sandce za cevli se izraboteno od drvo
Komoda drvena - 130e
Cevlarnik so ogledalo i zakacalka izraboten od drvo so kombinacija iverica - 5000den
Komoda drvena za televizor - 3000 den
Masa drvena - 3000den
☎️078/353-333
☎️074/207-307

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

oglasnik
Потврден огласувач
074207307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам