1 / 1
Arhitekt ovlastuvanje A za izvedba arhitektura za licenca
1 МКД
25.11.2022 11:15

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Arhitekt. Nudam svoi ovlastuvanja A i B od Arhitektura izvedba, B od Arhitektura proektiranje i B od arhitektura nadzor za dopolnitelno vrabotuvanje so skrateno rabotno vreme samo za koristenje na ovlastuvanjata odnosno dobivanje i zadrzuvanje na licencata na firmata.
Se ostanato e po dogovor.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078442469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам