1 / 1
*** Apple iMac 21.5" *** iButik.mk
249 €
Денес 10:35

Скопје Центар / Скопје

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

iMac 21.5" - odlicna sostojba. So originalna Apple tastatura i gluvce (bezicno, ne e kako na slikata).

Moze i zameni za nekoi telefoni iPhone ili samsung

Cenata e fiksna!

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

iButik.mk
Do Broz Kafe (Bul. Partizanska)
Потврден огласувач
077908080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам