1 / 2
PRODAVAM SAMSUNG A51
8.000 МКД
Цената не е фиксна
25.08.2022 10:21

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

A51

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

PRODAVAM SAMSUNG A51 VO ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

elizabeta
Потврден огласувач
071278066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам