1 / 2
PRODAVAM ALCATEL 1S
3.500 МКД
Цената не е фиксна
25.08.2022 10:38

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Alcatel

Модел:

1S

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

PRODAVAM ALCATEL 1S VO ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

elizabeta
Потврден огласувач
071278066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам