1 / 5
Gorenje frizider
3.800 МКД
25.11.2022 15:25

Куманово / Куманово

Prodavam ispraven frizider Gorenje koristen mnogu malku vo vikendica. Ladi pefektno i nema maana nikakva osven rackata na vrata sto e skrsena. Cena 3800 denari.Tel za kontakt: 077 642 818

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Споме
Потврден огласувач
077642818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам