1 / 6
Comet r650
1.200 €
Цената не е фиксна
22.10.2022 12:14

Тетово / Тетово

Марка:

Hyosung

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

Comet 650r

Километри:

30000

Full oprema
2008
R650
5berzini
Nema dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Xhemo
Потврден огласувач
071684268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам