СЕ ИЗДАВА ДУКАН ВО ЦЕНТАР НА ШТИП
600 €
04.10.2022 20:45

Штип / Штип

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан/деловен простор во центарот на Штип позади Трговскиот центар
- Површина 80м2 + ~20м2 спрат
- Погоден за кафич, експозитура на банка, агенција за осигуравање, туристичка агенција, аптека...
- Делумно опремен со инвентар, има две клими инвертери, нови подни плочки
- Не е потребна поголема инвестиција за уредување. - Можна е и друга деловна намена по потреба на закупецот и на неограничено време на издавање.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Tehno Servis
Потврден огласувач
078636769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам