1 / 2
Вработуваме персонал за припремање на храна
31.500 МКД
27.01.2023 13:00

Аеродром / Скопје

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припремање на сендвичи и скараџија. Бараме вредни и амбициозни работници со сериозен пристап кон работата и работните обврски. Работа во две смени, шест дена неделно. Нудиме одлични услови и најдобра атмосфера, конкретни и едноставни задолженија и обврски, вклучена хранарина, можност за напредување. Припремата и подготовката се носи готова со тоа што на вас останува само припремање на готов производ. ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ИЛИ ИНТЕРВЈУ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА 071703706

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Кристијан
Потврден огласувач
070703706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам