1 / 12
HP EliteBook 8460p I7
По Договор
30.11.2022 08:42

Аеродром / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava aluminium/magnezium biznis laptop HP EliteBook 8460p donesen od Swiss.Processor Intel i7-2670qm (4/8 jadra),screen 14" mate led,ram 8 gb,hdd 1 Tb,baterija nad 3 casa.Orginalen licenciran windows 10 Pro.Sostojba kako nov.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076739566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам