1 / 5
Изнајмување на соби
1 €
05.12.2022 23:45

Охрид / Охрид

Квадратура:

180 m²

Греење:

Друго

Се издаваат комплет наместени соби во Охрид за: ученици, студенти или вработени.
Собите се наоѓаат во близина на Општата болница и во цената се вклчени сите сметки/ трошоци.
- Еднокреветна соба со сопствено купатило.
- Двокреветна соба со сопствено купатило.
- Трокреветна соба со заедничко купатило.
На располагање имаат комплетно опремена кујна, со трпезарија, голема тераса и паркинг простор за 4 возила.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078414337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам