Kupuvam Stan ili Kukja vo Gevgelija
100 €
25.08.2022 16:38

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Kupuuva stan ili kukja vo Gevgelija, ponudi samo na Viber ili Telefon : Tose 070-732-189 !!!
070-732-189 !!!
070-732-189 !!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Filip Shtaklev
Потврден огласувач
075286201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам