1 / 2
Jajca od japonska prepelica i pilinja ( јајца од препелица )
8 МКД
10.11.2022 13:40

Скопје Центар / Скопје

Prodavam oplodeni lekoviti jajca od japonska prepelica.
Isto taka prodavam i mali pilinja od prepelica po naracka.


Jajcata od prepelica se lekoviti samo ako se oplodebi t.s uslov e edno semejstvo da bide vo odreden broj zenski i maski potpoloski.(prepelici)

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
077694596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам