Samsung S21 fe i Samsung Z Flip 3
По Договор
25.08.2022 17:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

S 21 FE. i Z Flip 3

Боја:

Останато

Интерна меморија:

4 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Novi nekoristeni Samsung S21 fe i Samsung Z Flip 3. Poveke informacii na 077 886 338

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
077886338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам