1 / 1
Baram rabota licen vozac,vozac
1 €
25.08.2022 18:42

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota kako licen vozac,vozac,kurir so golemo iskustvo.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
070699538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам