1 / 12
CITROEN C3 1.4 HDI *** 50KW-68KS ***2008 GODINA***
3.650 €
Цената не е фиксна
Денес 09:56

Битола / Битола

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C3 1.4 HDI *** 50KW-68KS *** 2008GODINA

- KLIMA
- EL. STAKLA
- EL. NA RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- AIR BAG
- ORGINALNO CD RADIO


-UVEZENA OD GERMANIJA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.....
-ORIGINALNI 229 346 KM ***PROVERKA PO ZELBA
-PERFEKTNA SOSTOJBA.....MOTOR....MENUVAC..... KAROSERIJA....,!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GORGI
Потврден огласувач
070207721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам