1 / 3
Пијанино Petrof
1.500 €
14.09.2022 14:57

Карпош / Скопје

Се продава пијанино Petrof во одлична состојба.
Прв сопственик.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
023072935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам