1 / 11
велосипед
3.500 МКД
Цената не е фиксна
09.09.2022 13:00

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

20 "

Продавам
1. Велосаипед 24" во добра состојба, 18 брзини, 3500 ден
2. Детски велосипед, вело со три брзини, 2500 ден
3. Детски велосипед, conect, со брзини, 2000 ден
4. четири челични автомобилски бандаши 14" 4 x100, 3000 ден

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
078496045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам