1 / 7
Nova Zenska Tasna
2.200 МКД
07.09.2022 00:59

Аеродром / Скопје

Nova zenska tasna Louis Vuitton. Od ednata strana e svetlo kafena, od drugata e temno kafena.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
071583414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам