1 / 2
Kotel
550 €
14.09.2022 20:45

Кавадарци / Кавадарци

Kombiniran kotel na drva i nafta,koristen dve sezoni,kapacitet za zagrevanje 400 kvadrati.kontakt samo na 071 370 733
071 370 733

Категорија: Останато

Се продава од:

Sime
Потврден огласувач
078342401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам