1 / 1
Душек против декубитус - Антидекубитален душек
4.500 €
Со вклучен ДДВ
26.08.2022 11:53

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продавам пневматски душек со пумпа кој е лесен за одржување.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
070355442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам