1 / 12
Honda Civik 2.2
4.500 €
26.11.2022 23:08

Гостивар / Гостивар

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Honda civik 2.2 so full oprema :koza, navigacija , klimatronik, greaci na sediste , PANORAMA POKRIV (puknat no ne propusta)
So zelen karton registrirana do 01.2023
Pisete na viber vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Strahinja
Потврден огласувач
076238888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам