1 / 6
Mercedes w 210 290 td aftomatik
2.000 €
27.11.2022 19:32

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 290

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolava e vo dobra sostojba
Poseduva mnogu oprema
Registriran do 7 mi mesec 2023 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Emin
Потврден огласувач
071871991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам