Математика, физика и електротехника
500 МКД
17.11.2022 15:36

Скопје Центар / Скопје

Давам часови по математика, дискретна, калкулус, физика и електротехника за основно, средно и сите технички факултети.

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071276554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам