1 / 6
Aprilija sportcity 300cc
1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2022 21:19

Велес / Велес

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

SportCity 300cc

Километри:

30000

Se prodava 2010 god reg cela godina 08.2023 napraven mal servis.Povekje info 077 892 424 ili na viber ili whats app 41779656045.Može i zamena za kola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Žarko
Потврден огласувач
077 892 424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам