1 / 2
YAMAHA X-MAX 400 - TECH MAX 2020
7.400 €
Цената е фиксна
7.500 €
22.01.2023 14:01

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2020

Модел:

X-MAX

Километри:

5000

PRODAVAM YAMAHA XMAX 400 / TECH MAX MODEL
SKUTEROT E KUPEN OD MOTO AZZURO
PRV SOPSTVENIK SO 5.000 KM GARANCIJA USTE EDNA GODINA KAKO NOV BEZ GREPKA
BEZ ZAMENI FIKSNA CENA REGISTRIRAN DO 2023 SERVISIRAN PRED 1 NEDELA

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077997991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам