1 / 3
Plac Nizepole
10.000 €
26.08.2022 15:21

Битола / Битола

Квадратура:

514 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava mesto na samiot pat za ski staza Nize Pole so prekrasen pogled na Babin zab i Pelister.
Broj na parcela КП 704/9 KO Нижеполе
Cena 19.5 e za m2
Tel: viber: +1 312 619 1869
075 580 116
Omer
Nize pole, Nizepole, Nizopole, nizopole, Dihovo, pelister

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам