1 / 12
SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"
4.700 €
21.11.2022 10:48

Тетово / Тетово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw
2007 / 2006god.

Maksimalno socuvan.

* Uvezen od Francija , so site plateni davacki do reg. *

Cena : 4700e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AVTOCENTAR
Потврден огласувач
071796007 / 070329480
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"

9500 €

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007g "AVTOCENTAR"

6200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам