1 / 12
VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"
8.500 €
21.11.2022 10:50

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw ( 140ks ) DSG AVTOMATIK
2010 / 2009god.

* Uvezen od Italija , so site plateni davacki do reg. *

Cena : 8500e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTOCENTAR
Потврден огласувач
071796007 / 070329480
Испрати Е-маил до огласувачот

ZASTAVA 125 PZ 1.5 55kw 1974god.

3200 €

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"

4700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам