1 / 10
Se prodava Samsung silverbook laptop mod.xe303 c/12
2.800 МКД
01.12.2022 22:05

Карпош / Скопје

Производител:

Samsung

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Se prodava Samsung silver 1.7 inca laptop 16 gb ssd so 2 gb ram tenok super socuvan aluminium drzi baterija donesen od swiss cena 3000 denari ima izlez hdmi

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам