1 / 4
Се издава стан под кирија-Охридати
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.10.2022 13:26

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

96 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Охридати

Се издава стан под кирија 96м2 во Охридати позади хотел Дипломат. Станот располага со дневна соба, кујна, две спални соби, две тераси и купатило.Станот е комплетно опремен.
078/839-285

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

,,
Потврден огласувач
00 43 676 5554979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам