1 / 12
MERCEDES E320CDI DPF 224KS 2007G...4MATIC...AVANTGARDE!
7.999 €
03.12.2022 22:21

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Info samo na: 076269222
Info samo na: 076269222
Info samo na: 076269222

Se prodava Mercedes E320 CDI DPF 224 KS 2007 Godina , Airmatic , 4-Matic , Avantgarde model , Registriran cela godina so zelen karton , napraven servis maslo filtri pred 500km so Mobil 5w30 , bez nikakov vlog , smenato e na kolata se!!!

Zamena mozi samo za mala kola , ZA ZAMENA CENATA E 9000 EVRA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

K Food Bitola
Потврден огласувач
075624125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам