1 / 12
" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"
1 €
Цената е фиксна
8.400 €
02.02.2023 07:56

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

GOLFO E VO TOP SOSTOJBA SO FUL OPREMA SITE MALI I GOLEMIBSERVISI SE NAPRAVENI PROVERKA KADE SAKATE SO 240 000 KM POMINATO SAMO NA VIBER 078 800 468

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PRIVATNO LICE
Потврден огласувач
078800468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам