1 / 1
RABOTA VO GERMANIJA
1 €
01.09.2022 09:44

Аеродром / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Barame 5 majstori za bekaton plocki
Saatnica po dogovor poaganje od 1-vi Septemvri

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Fakic murat
Потврден огласувач
078312903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам