1 / 1
Радијатори алгрета алуминиумски
300 МКД
09.11.2022 20:58

Кисела Вода / Скопје

3 радијатори

1 х 5 ребра, висина 70 цм
1х 11 ребра, висина 60 цм
1 х 6 ребра, висина 70 цм

Цена 240-300 денари по ребро
Контакт 078858809

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Се продава од:

Andreja
Потврден огласувач
078 246 816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам