1 / 3
Магацински простор за издавање во Богданци
По Договор
10.09.2022 13:00

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

215 m²

Се издава магацински простор на обиколница во Богданци.
Магацински простор 215 квадрати
Канцеларија 10 квадрати
Оранжерија 80 квадрати

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Blagoj
Потврден огласувач
070218176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам