1 / 2
PARKSIDE ПНЕВМАТСКА ШТРАФИЛИЦА
50 €
26.08.2022 20:27

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продава пневматска штрафилица PARKSIDE , Германија,
Штрафилицата е нова , купена пред две недели

* НЕ ПРАЌАМ ПО КАРГО

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075200536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам