1 / 1
Se prodava plac vo Kicevo
1.111.111 €
26.08.2022 21:08

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1640 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Kicevo odma do stara fabrika kopacka naselba Gorica.
Kontakt tel. 070 318814

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

jovce
Потврден огласувач
+38970318814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам