1 / 12
BMW E60 E90.. DELOVI.
1 МКД
09.10.2022 23:38

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi za bmw e60 i e 90
Imame se sto vi treba.

078 839 280 !!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
078982633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам