1 / 2
Куќа во Мислешево Kuka vo Misleshevo Mislesevo
155.000 €
05.12.2022 15:48

Струга / Струга

Број на соби:

10

Квадратура:

266 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

С. Мислешево - Струга

Се продава куќа во с. Мислешево со 600м2 дворно место + гаража од 30м2.
Куќата во основа е 125м2, првиот спрат е со висина од 3 метри, вториот спрат е реновиран и спремен за вселување, има и поткровје од 60 м2. Има заеднички, но и посебни скали за вториот кат и поткровјето. Постои можност да биде една целина или да се поделат катовите комплетно. Куќата е правена со многу високи стандарди, нема влага воопшто, подигната е од земјата за 1 метро со огромна масивна плоча и градена е со највисоки сеизмички прописи, а и квалитот на бетонот и арматурата се на многу поголемо ниво од нормалните стандарди.
*под услов за побрзо да се продаде, можам нешто да спуштам во врска со цената*
📞 077532448 ⬅️
📞 077532448 ⬅️
📞 077532448 ⬅️

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Neebitno
Потврден огласувач
07*******
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам