1 / 5
HONDA CBR 600rr
4 €
27.08.2022 01:15

Кичево

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2003

Модел:

CBR 600rr

Километри:

20000

Prodavam honda cbr 600rr
26 000km original proverka
Gumi pireli rosso corsa 4 naj noviot model vozeni samo 300km
KN filter
Registriran plus zelen karton
Ulje smeneto pred 1000 km motul V300 i hiflow filter
Motorot e bez nikakva manna bez zabeleska
Spremen za dve sezoni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ajhantufek
Потврден огласувач
078402330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам