1 / 6
Poloven velosiped extra
5.000 МКД
01.02.2023 12:53

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Poloven velosiped
Trkala 26
Oprema simano
Mnogu zdrav i lesen za vozenje
Cena 5000den fiksno
Tel 076 24 00 39 GORAN

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076240039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам