1 / 8
СОБИ СО ПОСЕБНИ КУПАТИЛА
450 МКД
Цената не е фиксна
07.09.2022 10:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Собите со 2 и 3 кревета, со свои купатила, свој балкон и заедничка кујна, со ТВ и интернат и простор за паркирање на кола.
Собите се во близина на Охродската гимназија, на 10 минути до езерото и 15 минути до плоштадот.
Цената е 450 денари и се менува во зависност од бројот на лицата, бројот на ноќевања и периодот.
За повеќе информации јавете се на Душко 075 560 167.

Категорија: Останато

Се продава од:

Душко
Потврден огласувач
075560167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам