1 / 3
Plac vo Ilinden se iznajmuva
1 €
25.10.2022 11:39

Карпош / Скопје

Квадратура:

4600 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se iznajmuva plac od 4600 m2 vo opstina Ilinden za razni nameni, moze i za plac za koli se gleda od avtopat, tel 078229128

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Roberta
Потврден огласувач
078229128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам