1 / 12
VOLVO C30 2008 2.0 140HP
1 €
Цената не е фиксна
05.02.2023 01:28

Виница / Виница

Марка:

Volvo

Модел:

C30

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

moze da se vidi vo sekoe vreme kolata e vo odlicna sostojba za podetalni informacii

Goran 071278278

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
077946780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам