1 / 5
Mercedes Benz Sprinter 316 cdi
8.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 11:25

Битола / Битола

MERCEDES BENZ SPRINTER 316 CDI

- 18 sedista
- 2002 godina
- klima
- turisticki sedista
- manuelen menjac
- super sostojba
- registrirano

Voziloto e vo odlicna sostojba, registrirano i redovno servisirano.

Moznost za zamena ili plakanje na rati.

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од: Претпријатие

MIG TRAVEL
Потврден огласувач
075226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам